בניית חנות אינטרנטית

העלויות התפעוליות הנמוכות של חנות וירטואלית, הוא בהחלט גורם חשוב. כשלא צריך מיקום פיזי לרוב במרכזי קניות או רחובות ראשיים כדי למשוך קהל, ניתן לחסוך המון כסף: שכירות, ניקיון החנות, תחזוקה,  ועוד. כמו כן, לרוב, בכדי לתפעל את החנות יש צורך בעובד אחד או כמה עובדים בודדים, בניגוד לחנויות הפיזיות בהן לא רק כמות העובדים גדולה יותר – מתווספים גם הוצאות כמו מדים עובד, שעות נוספות בתקופות עמוסות ועוד.

רוב החברות המובילות משקיעות רבות בעיצוב חנות וירטואלית על מנת להדגיש את איכויות המותג ואמינותו ומתכנתת את האתר כך שיצור חוויה נעימה ונקייה המשפיעה על קבלת ההחלטות של הרוכש. מטרת העיצוב היא ליצור את ההבדלים על פני מתחרים, תוך התאמה לקהל היעד ולתחום עיסוק החברה. עיצוב חנות הוירטואלית גם משמשת להדגשת התכנים החשובים ולהעביר בקליק לפעולה בכל שלב באתר.

דבר זה, מראה לנו הכיצד לתצוגת הפריטים בחנות וירטואלית ישנה חשיבות עליונה המשפיעה על התרשמות הרוכש והחלטתו האם לבצע קנייה. כמו סידור פריטים במדפי הסופר, כך מתבצע באתר תכנון קפדני של מבנה המוצר והאינפורמציה המוצגת עליו, כמו-גם הצגת פריטים משלימים במטרה להגדיל את נפח המכירה ובכך להגדיל משמעותית את מחזור הרווחים החודשי

ייצור פרסום ועוד כלי דיגיטלי הוא המדיה החברתית אחת הפלטפורמות הפופולאריות והמשפיעות בעולם ונראה כי המדיה החברתית לדוגמא השיווק בפייסבוק אינסטגרם טויוויטר, מפרסמת בכל עת חנויות באינטרנט ובנוסף לכך, הגולשים עצמם ממליצים על חנויות ווירטואליות ועל המוצרים שהן מציעות.

עם תחילת התהליך של בניית אתר החנות מתחיל בלמידת העסק של הלקוח, הבנת קהל היעד והלקוחות, ותכנון אתר שמותאם עבור כל לקוח . התוצר הסופי הוא אתר חנות אשר יהווה לכם כעסק לכל דבר ובו יהיה גישה לכם ולמקים האתר על מנת לשפר ולתחזק את האתר בסופו של דבר האתר צריך להיות מוגן בשפת קוד ובהגנות נגד פריצות , כולל ביצוע כל ההגדרות הנדרשות לסליקה בטוחה ומהירה. בהתאם לדרישת הלקוח, אנחנו נשלב את המוצרים למערכת האתר ולחנות האינטרנטית, ונחבר  אותם עם כל המערכות הנדרשות מאחורי הקלעים, מערכת נוחה וקלה לניהול מלאי המוצרים הפקת דו"חות מכירה ועוד.

רוצים לבנות חנות אינטרנטית משלכם? היכנסו עכשיו לאתר www.wepo.co.il ובנו את החנות החדשה שלכם.