קרקעות להשקעה בהוד השרון – תוכנית הר 400

במידה ואתם תרים אחר יחידת קרקע למטרות השקעה במיקום משובח ומרכזי עם נופים ירוקים ותחושה כפרית ברמת מחייה מהגבוהות ביותר במדינה, תוכנית הר 400 בהוד השרון ככל הנראה תפורה עליכם. מעל לאלפיים דונם וכ6,000 דירות חדשות באזור ציורי ונעים אשר ממוקמים בטווח של נסיעה קצרה לאזור המרכז מעניקים לכם את ההזדמנות ליהנות מפרויקט משובח בכל אמת מידה.

התוכנית קיבלה לא מעט שמות לאורך השנים, כאשר לאחרונה היא מוכרת יותר בשמות "נוף הירקון" או "הוד הירקון" בהוד השרון.

 

קרקע להשקעה – תוכנית הר 400 בהוד השרון – לא זמינה לבנייה

העיר הוד השרון מראה לנו כבר מעל לעשור קצב בנייה מעולה והתפתחות עירונית מסחררת. הפרויקט הזה לא יהיה הראשון וגם לא האחרון אשר מתקדם לפני התכנית ומקבל את כל הניירת הדרושה כדי לעבור לשלב הבנייה. בזכות מספר של תוכניות עשירות כאלו העיר נמצאת ברשימה המצומצמת של הערים המשגשגות ביותר בארץ ישראל.

לעיר ישנם שמות רבים ומיוחדים, בין המפורסמים ביניהם נוכל למצוא את "העיר בירוק" ו"הפנינה הכפרית", והיא מציבה את הרף הגבוה לאזורים בעלי קרקעות חקלאיות רבות אשר מנסים להשיג פיתוח אורבני נרחב, מבלי להרוס את הטבע הקיים. השילוב הייחודי של השטחים החקלאיים לבין אזורי המגורים אשר עומדים במשך שנים ארוכות מביאות ליצירה נפלאה של שכונות מגורים ירוקות ומזמינות אשר גדושות במרכזי מסחר לצד תרבות וכמובן פארקים עוצרי נשימה.

העיר מושכת אליה מספר רב של משקיעים פוטנציאליים מדי שנה, והמדד הסוציו אקונומי ללא ספק משחק כאן תפקיד מפתח. ניתן לראות שהוד השרון נמצאת בטופ בכל מה שקשור לרמת חיים לכל סוגי האוכלוסיה. בין המאפיינים הבולטים לעין נוכל למצוא מגרשים שכונתיים עבור זקנים וטף, כיכרות מרשימות, צירי דרך נוחים ועוד.

 

תכנית מתאר הר/400

הגבולות של הפרויקט יגיעו לשכונות רמת הדר ורמות מנשה בחלק הצפוני ביותר, כביש 4, נווה עופר ומתחם שרונים בגבולות המערביים. כעת הפרויקט נמצא בשלב מתקדם של הפשרה, כך שתוך מספר שנים קצר התוכנית תעבור לשלב הבנייה וההקמה ואתם תוכלו ליהנות מתשואות אשר יעמדו על ממוצע של כעשרים עד שלושים אחוזים.

הפרויקט יכיל כששת אלפים דירות חדשות במספר גדלים לבחירה, מוסדות חינוך רבים, שטחי תעסוקה לצד מסחר פעיל וגם כביש חדש בשם 'דרך הים'. חלק משמעותי מהאזור ילך לבניה של פארק אקולוגי רחב ידיים אשר יתפאר וימתח על שטח של מעל לאלף דונם, בו יזרום גם נחל הדר.

תוכנית הר/400 בהוד השרון מקבלת מחמאות רבות מאנשי מפתח בתחום הנדלן במדינה, ומשקיעים רבים פוקדים את המקום מדי יום. כביש הגישה אשר יתחבר עם כביש ארבע יעניק לתושבי המקום דרך גישה, ממנה יוכלו לצאת לדרום או לצפון המדינה בקלות, והמרחק למרכז יהיה קצר מאוד.

בעוד המחשבה על השקעה ביחידת שטח בפרויקט נשמעת מאוד מזמינה, מומלץ יהיה עבורכם להתייעץ קודם כל עם מקצוען בתחום שיוכל להסביר לכם את כל הפרטים על התוכנית ולספר לכם על האותיות הקטנות.