ייעוץ עסקי ליזמים

ייעוץ ליזמים ולאנשי עסקים – איך זה עובד?

גם אם אתם יזמים והחלטתם ללכת עם הרעיון שלכם עד הסוף ואתם חושבים שיש לכם את כל הידע, היכולות והכישורים לפתח את  הרעיון העסקי שלכם לעסק מצליח, כדאי שבכל זאת תשכרו את שירותיו של יועץ עסקי שיעניק לכם יעוץ עיסקי שמיועד ליזמים עסקיים הנמצאים בתחילת דרכם.

במהלך התהליך של ייעוץ עסקי המיועד ליזם עסקי, תוכלו לקבל תשובות ללא מעט התלבטויות ושאלות כמו:

  • האם כדאי לכם לצאת לדרך העסקית החדשה לבד או שעדיף שתצאו לדרך הזו שיש בה לא מעט סיכונים כספיים ביחד עם שותף עסקי.
  • האם להכין תכנית עסקית לבד או עדיף להעזר באיש מקצוע שיכין עבורכם תכנית עסקית מקצועית.
  • מהי רמת הסיכונים שלכם כיזמים , האם שווה להתחיל ביישום של אותה יוזמה עסקית למרות רמת הסיכונים הגבוהה.
  • מהם המקורות לגיוס כספים שיממנו את היוזמה העסקית שלכם.

ייעוץ עסקי ליזמים ולאנשי עסקיםאלו הם חלק מההתלבטויות והשאלות שניתן לקבל עליהן תשובות במהלך שירותי יעוץ עסקי. יש כמובן  שירותים נוספים שהיזם העסקי יכול לקבל מהיועץ העסקי, משום ששירותי יעוץ עסקי הם שירותים אינדבדואליים ומותאמים באופן אישי לכל יזם עסקי בהתאם למצבו ולצרכיו הספציפיים.

המצב היום בעולם העסקים הוא שמרבית היזמים העסקיים נעזרים ביועצים עסקיים שיכינו עבורם תכנית עסקית, היזמים העסקיים הללו אינם מוכנים לטעות כבר בצעד הראשון שלהם, ולכן את המהלך  החשוב  של הכנת התכנית העסקית הם מעדיפים להעביר לידיהם של היועצים העסקיים בעלי הנסיון והמומחיות הרבה בעולם העסקים.

מהי תכנית עסקית עבור יזמים ומהי כוללת

תכנית עסקית היא כלי חשוב ליזמים, מפני שהיא כרטיס הביקור של היזמים שאיתו הם פונים למשקיעים השונים ואיתו הם מנסים לגייס הון מהמשקיעים השונים. תכנית עסקית מראה למשקיעים השונים שמדובר ביזם רציני ונחוש ולא יזם חובבן.

תכנית עסקית כוללת בתוכה לא מעט מידע חשוב הכולל בתוכו את  הפרטים הבאים:

סקר שוק , הכולל בתוכו בחינה של קהל היעד, ניתוח של החברות המתחרות, ושל המוצר.
הגדרת מטרות החברה, ניתוח פיננסי בכל הקשור לכדאיות הכלכלית של הקמת החברה, הכנת תכנית שיווקית ובחינת האסטרטגיה השיווקית הרצויה.