נדל"ן להשקעה בחו"ל – טיפים לבחירת נכס

אנחנו נתקלים במודעות הפרסום האלה בכל מקום אפשרי כמעט, והן דוחקות בנו למהר ולרכוש נכסי נדל"ן בחו"ל כמה שיותר מהר כדי לנצל את המחירים הטובים. מחירים טובים פירושם מחירים שטרם מיצו את הפוטנציאל שלהם להגיע לשיא, מכאן שיש צורך במומחיות מסוימת כדי להבין כיצד לקרוא את מדד מחירי הנכסים והפרשנויות.

אולם גם מבלי להבין הרבה בשיעורי תשואה ברור לנו למה נדלן להשקעה בחול קורץ לנו, ובצדק, משום שמדובר בשוק אחר לחלוטין משוק הנדל"ן למכירה בלבד בישראל. אנחנו לא רגילים לשכור נכסים כאן כמעט, ובחו"ל, בעיקר באירופה ובארה"ב השוק מבוסס בעיקר על שכירת דירות ומשרדים. אין כמעט מכירות ולכן השוק פתוח לכל מי שיש לו הון מסוים לצורך השקעות נדלן בחו"ל.

 

חפשו נדל"ן בחו"ל לפי אזורים מבוקשים

שני אזורים בעולם מושכים את תשומת לבנו בכל הקשור לרכישת נדלן בחו"ל – ארה"ב ואירופה. שם יש לא רק אוכלוסייה עם ממון שתעדיף נכסים מושכרים ברמה נאותה, אלא מובטחת לכם גם תרבות של מגורים בנכס מושכר כמעט לכל החיים. כך שבמקרים כאלה היציבות למשקיע מובטחת.

אם לא הדייר הזה, יבוא דייר אחר ובלבד שהבטחתם כי תימשך הרציפות בתשואה המניבה. מכיוון שבמדינות אירופה יש היום לא מעט שינויים שמסמנים שהן עדיין לא הגיעו לשיא המחירים שלהן, כמו ספרד ויוון, אפשר להבין היכן מונחות הזדמנויות של רכישת נכס בחו"ל.

 

שימו לב לארצות הברית הנמצאת לקראת המראה כלכלית

המדדים אינם משקרים – ארה"ב מגיבה בחיוב על בחירת הנשיא טראמפ בהתאוששות מטאורית בבורסה ובגידול ניכר במקומות עבודה. זה אומר שיש יותר השקעות של מעסיקים בפתיחת מפעלים שהיו אמורים לעבור לחו"ל ושיש אמון של הציבור בכלל במדיניות הכלכלית. מבחינתכם, כמשקיעים, זה אומר שיהיו לכם יותר שוכרים פוטנציאליים.

זה אומר רילוקיישן בתוך ארה"ב והם יזדקקו לדירות ולבתים. זה אומר גם חללי עבודה ומשרדים לכל מה שנלווה לפריחה בתעשייה האמריקאית. יש לכם לא מעט הזדמנויות כאלה כעת של נדל"ן להשקעה בחו"ל.

 

למחפשים סולידיות זהירה – בדקו בגרמניה ובמזרח אירופה

הפריחה של מזרח אירופה נובעת בעיקר מכך שהמדיניות שלה מתבדלת מעט משאר מדינות אירופה ובכך היא שמה דגש גדול יורת על רווחת אזרחיה והאפשרות שלהם לשכור נכסים למגורים ולתעסוקה. כך שיוצא שיהיו לכם גם תמריצים להשקיע בנכסים כאלה לצורך גידול במדדי הפעילות במשק.

למדינות אירופה ברור כעת שהן עדיין במסלול נסיקה כלכלית ולכן ממיטיבות עם המשקיעים בהן. לכם זה פותח אופק של השקעות נדלן בחו"ל שנמצא שם. גם גרמניה, למרות שהיא לגמרי מערב, מציעה לכם כלכלה יציבה, הגדולה והחזקה ביותר באירופה כעת. שם שוק השכירות הוא ענק ואין שם נטייה להשקיע בקניית נכס כלשהו למגורים. גרמנים מעדיפים לשכור לכל החיים משום שהאופי הגרמני מעדיף יציבות סולידית, ואתם יכולים רק להרוויח מכך.

 

עוד מידע בנושא השקעות בחו"ל – באתר החברה למימוש קרקעות: https://hlk.co.il